Praca Fliziarz – wibrowane posadzki ceramiczne Ilmenau, GD Profesja S.C. , Budownictwo i nieruchomości - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Budownictwo i nieruchomości,Pozostałe zawody zmień
Województwo:
zmień

Oferta pracy w: Budownictwo i nieruchomości / Pozostałe zawody

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym klientem jest niemiecka firma, specjalizująca się w układaniu posadzek przemysłowych z terakoty.

Fliziarz – wibrowane posadzki ceramiczne

Zakres obowiązków:

• Układanie wysokiej jakości wibrowanych posadzek ceramicznych (od 20x20cm do 30x60cm) na budowach supermarketów, dyskontów, warsztatów i zakładów przemysłowych na terenie całych Niemiec

Wymagania:

• Wykształcenie budowlane jako fliziarz
• Doświadczenie w układaniu wibrowanych posadzek ceramicznych na dużych powierzchniach (pow. 100 m2)
• Zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie
• Troska o jakość i dokładność wykonywanej pracy
• Gotowość do podróży (teren całych Niemiec)
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• Prawo jazdy kategorii B

Zapewniamy:

• Współpraca w zaangażowanym i doświadczonym zespole
• Umowa na czas nieokreślony
• Uczciwe wynagrodzenie
• Pełne świadczenia socjalne
• Zapewnione diety i noclegi podczas pracy w delegacji
• Dojazd firmowym samochodem
• Uregulowany czas pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."