Praca Pracownik Produkcji przy obsłudze maszyn - Niemcy okolice Koblenz, Work Express Sp. z o.o., Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Pracownicy produkcji zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Pracownicy produkcji

Pracownik Produkcji przy obsłudze maszyn - Niemcy

  • Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • okolice Koblenz, Niemcy
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Pracownicy produkcji,

Wymagania

• Masz doświadczenie w pracy na produkcji/magazynie?
• Znasz język niemiecki lub język angielski w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym (A2/B1) ?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki

• Obsługa maszyn na produkcji (wszystkie do przyuczenia na miejscu)
• Czytanie instrukcji obsługi maszyn w języku niemieckim
• Proste pracy magazynowe (firma zajmuje się produkcją artykułów higienicznych)
• Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Mile widziane

BĘDZIE ŚWIETNIE, JEŚLI:

• Posiadasz doświadczenie w pracy za granicą
• Posiadasz samochód, którym możesz wyjechać na projekt

Oferujemy

• Długoterminową umowę dla najlepszych pracowników
• Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
• Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
• Opiekę Koordynatora
• Możliwość zatrudnienia po zakończeniu kontraktu w Niemczech pracowników w polskim oddziale firmy (okolice Radomska)
• Bonusy wynikające z programów poleceń
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• Wynagrodzenie 11,49 EURO/brutto, po 3 miesiącach podwyżka dla najlepszych pracowników 13,00 EUR/Brutto
• A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!
Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.