Praca MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH różne lokalizacje, GD Profesja S.C. , Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Mechanicy zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Mechanicy

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • różne lokalizacje, Wielka Brytania
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Mechanicy,
  • Nr ref.: MC/UE

Naszym Klientem jest Firma świadcząca profesjonalne usługi mobilnej pomocy drogowej dla Samochodów Ciężarowych na terenie Europy Zachodniej.

Wymagania

• minimum 2 - letnie doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych,
• znajomość technologii napraw,
• prawo jazdy kat. B,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
• dobra organizacja pracy,
• dbałość o powierzone mienie i ekologiczną czystość stanowiska pracy,
• umiejętność poruszania się w środowisku europejskim,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• mile widziane umiejętności spawania elektrycznego, diagnostyki układów pneumatycznych, naprawy niezależnych ogrzewań.

Obowiązki

• realizacja zleceń serwisu HUSSAR Angels na terenie Europy Zachodniej,
• diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i pojazdów dostawczych,
• oględziny pojazdów i miejsc powypadkowych.

Mile widziane

Oferujemy

• umowę o pracę,
• system pracy 4 tygodnie pracy/1 tydzień wolnego lub 8 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego,
• stabilność zatrudnienia,
• zakwaterowanie i dojazd na koszt Pracodawcy,
• opiekę koordynatorów serwisu,
• nowoczesne i wyposażone w narzędzia busy serwisowe.