Praca Kasjer Walutowy Kraków, GD Profesja S.C. , Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Sprzedawcy i ekspedienci zmień
Województwo:
małopolskie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Sprzedawcy i ekspedienci

Kasjer Walutowy

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • Kraków, małopolskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Sprzedawcy i ekspedienci,
  • Nr ref.: KASW/KR

Naszym Klientem jest międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się spółka działająca na rynku usług finansowych.

Wymagania

• udokumentowane uprawnienia kasjera walutowego (w przypadku braku firma pokryje koszty szkolenia),
• mile widziane doświadczenie bankowe,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
• dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, oraz w weekendy),
• umiejętność obsługi komputera,
• wysoka kultura osobista, odpowiedzialność,
• zaświadczenia o niekaralności.

Obowiązki

• realizacja transakcji wymiany walut,
• obsługa międzynarodowych transferów pieniężnych Western Union,
• obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy.

Mile widziane

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• premie zależne od osiąganych wyników,
• prywatną opiekę medyczną, karty Multisport,
• możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w szybko rozwijającej się firmie i rozwoju zawodowego.