Praca Serwisant Wtryskarek CNC - Mechanik Utrzymania Ruchu Lahr, GD Profesja S.C. , Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Pracownicy produkcji zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Pracownicy produkcji

Serwisant Wtryskarek CNC - Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • Lahr, Niemcy
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Pracownicy produkcji,

Naszym Klientem, jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w obróbce wtryskowej tworzyw sztucznych w branżach: samochodowej, sanitarnej i medycznej.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe: ślusarz, mechanik utrzymania ruchu, mechatronik
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe
• dokładność, sumienność i zmysł techniczny
• umiejętność samodzielnej pracy, otwartość na pracę w grupie
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Obowiązki

• utrzymanie ruchu, naprawa wtryskarek
• analiza błędów, rozwiązywanie problemów w funkcjonowaniu maszyn
• uruchamianie i wprowadzenie maszyn do użytku
terminowa i skuteczna realizacja oraz dokumentacja prac konserwacyjnych maszyn
• kontakt z firmami zewnętrznymi (klienci, dostawcy)

Mile widziane

Oferujemy

• ciekawa praca na atrakcyjnych warunkach bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• rozwój zawodowy, kontakt z nowoczesnymi technologiami
• pomoc w załatwieniu  formalności