Praca Monter wentylacji, Norwegia/Bergen Bergen, GD Profesja S.C. , Budownictwo i nieruchomości - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Budownictwo i nieruchomości,Monterzy zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Budownictwo i nieruchomości / Monterzy

Monter wentylacji, Norwegia/Bergen

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • Bergen, Norwegia
  • Branża / grupa:
    • Budownictwo i nieruchomości / Monterzy,
  • Nr ref.: WENT/NO

Naszym Klientem jest norweska agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

Wymagania

• doświadczenie jako monter kanałów wentylacyjnych
• swobodna umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
• znajomość języka angielskiego

Obowiązki

• montaż kanałów wentylacyjnych (budowlanych i przemysłowych) zgodnie z dokumentacją techniczną

Mile widziane

Oferujemy

• legalna umowa o pracę na norweskich warunkach
• stabilne warunki zatrudnienia (atrakcyjne wynagrodzenie)
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
• zakwaterowanie (odpłatne) bez dodatkowych umów