Praca Spawacz gazowy 311 Hanower, Agencja Pracy SOCPOL, Budownictwo i nieruchomości - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Budownictwo i nieruchomości,Spawacze zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Budownictwo i nieruchomości / Spawacze

Agencja Pracy Socpol - Jobs jest agencją pośrednictwa pracy(cert.15794). Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko: Spawacz gazowy 311

Miejsce pracy: Hanower i inne lokalizacje

Spawacz gazowy 311

miejsce pracy: Hanower

Wymagania:

• podstawowa znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w spawaniu gazowym 311
• aktualny certyfikat potwierdzający umiejętności spawalnicze

Obowiązki:

- spawanie rur czarnych

Oferta:

• umowa o pracę na niemieckich warunkach
• prace w stabilnej firmie,
• wynagrodzenie 9,61 euro brutto/h + 6 euro netto do każdej godziny = 13 euro netto/ h
• organizacja zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w j.niemieckim

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".