Praca Kierownik Działu Spedycji Mielec, GROW UP POLSKA, Transport i logistyka - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Transport i logistyka,Spedytorzy zmień
podkarpackie,lubuskie,śląskie,małopolskie,łódzkie,pomorskie,dolnośląskie,wielkopolskie,mazowieckie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Transport i logistyka / Spedytorzy

Kierownik Działu Spedycji

  • Pracodawca: GROW UP POLSKA
  • Miejsce pracy:
    • Wrocław, dolnośląskie
    • Żary, lubuskie
    • Łódź, łódzkie
    • Kraków, małopolskie
    • Tarnów, małopolskie
    • Warszawa, mazowieckie
    • Mielec, podkarpackie
    • Trójmiasto, pomorskie
    • Częstochowa, śląskie
    • Katowice, śląskie
    • Poznań, wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Transport i logistyka / Spedytorzy,

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu oraz selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla dla branży TSL– transport/spedycja/logistyka. Naszym celem jest pomoc w ulepszaniu strategii rekrutacyjnych w przedsiębiorstwach TSL. Nazwa Grow Up Polska oznacza ciągły wzrost oraz rozwój.

Wymagania

• min. 2-letniego doświadczenia w branży TSL – Transport/Spedycja/Logistyka na podobnym stanowisku;
• doświadczenia z zakresu transportu całopojazdowego i/lub drobnicowego;
• znajomości rynku spedycyjnego drogowego/morskiego/lotniczego/intermodalnego;
• umiejętności nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z Klientami i Kontrahentami;
• mile widziana własna baza przewoźników;
• znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym;
• znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem;
• doskonałych zdolności organizacyjnych;
• umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Obowiązki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• zarządzanie pracą zespołu Spedytorów;
• koordynowanie działań w obszarze spedycji drogowej i/lub morsko-lotniczej;
• utrzymywanie długofalowej współpracy z Klientami i Kontrahentami;
• optymalizację zadań, inicjowanie nowych rozwiązań;
• realizację założonego budżetu.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie kwartalne;
• realne możliwości rozwoju zawodowego;
• pakiet szkoleń + dodatkowe benefity pozapłacowe;
• przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Zachęcamy do przysłania CV!