Praca Ustawiacz Wtryskarek (Formy Wtryskowe) Lahr, GD Profesja S.C. , Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Operatorzy maszyn zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Operatorzy maszyn

Ustawiacz Wtryskarek (Formy Wtryskowe)

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • Lahr, Niemcy
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Operatorzy maszyn,
  • Nr ref.: WTR/DE

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem, jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w obróbce wtryskowej tworzyw sztucznych w branżach: samochodowej, sanitarnej i medycznej.

Wymagania

• wykształcenie techniczne kierunkowe
• doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku form wtryskowych
• doświadczenie w ustawianiu maszyn i korekcie ustawień
• znajomość procesu obróbki tworzywa sztucznego
• znajomość budowy narzędzi i form wtryskowych
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki

• ustawianie maszyn dobór parametrów i korekta ustawień
• montaż form wtryskowych i obsługa rozruchowa maszyn o sile zwarcia 30-775 ton
• praca na podstawie rysunku technicznego

Mile widziane

Oferujemy

• stałe zatrudnienie
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
• pomoc w załatwieniu formalności