Praca Project Manager (automatyzacja przemysłu) Kraków, GD Profesja S.C. , Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Kierownicy i dyrektorzy zmień
Województwo:
małopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Kierownicy i dyrektorzy

Project Manager (automatyzacja przemysłu)

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • Kraków, małopolskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Kierownicy i dyrektorzy,
  • Nr ref.: PM/KR

Dla naszego Klienta krakowskiej firmy zajmującej się automatyzacją przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Project Managera do zarządzania projektami zagranicznymi.

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, automatyzacja przemysłu, mechatronika, itp)
doświadczenie w zarządzaniu projektami,
biegła znajomość języka angielskiego i włoskiego,
dobra organizacja pracy, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych,

Obowiązki

zarządzanie projektami zagranicznymi,
organizacja wynajmu sprzętu, zakwaterowania, transportu i całej logistyki projektu,
nadzór nad przebiegiem projektu, rozliczeniem i fakturacją,
nadzór nad doborem kadry do projektów,
przeprowadzanie procedur administracyjnych związanych z realizowaniem projektów w Europie i poza nią,

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie: stałe i motywacyjne,
prywatny pakiet medyczny, karty sportowe,
praca w przyjaznej atmosferze w nowoczesnej firmie,
możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
szkolenia,