Praca Manager Toru Gokartowego Kraków, GD Profesja S.C. , Turystyka i gastronomia - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Turystyka i gastronomia,Kierownicy i dyrektorzy zmień
Województwo:
małopolskie zmień

Oferta pracy w: Turystyka i gastronomia / Kierownicy i dyrektorzy

Manager Toru Gokartowego

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • Kraków, małopolskie
  • Branża / grupa:
    • Turystyka i gastronomia / Kierownicy i dyrektorzy,
  • Nr ref.: MTG/KR

Dla naszego Klienta - właściciela jednego z najnowocześniejszych torów gokartowych w Polsce, poszukujemy Managera.

Wymagania

• Min. 2 -letnie doświadczenie w branży Eventowej lub Gastronomicznej
• Znajomość środowiska organizatorów eventów
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
• Zdolności organizacyjne, kreatywność i elastyczność
• Dyspozycyjność, wysoka orientacja na cel
• Prawo jazdy kat. B

Obowiązki

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i zleceń na eventy i imprezy organizowane na torze
• Współpraca z klientami biznesowymi: agencjami eventowymi, firmami oraz organizatorami imprez firmowych
• Organizacja imprez firmowych oraz integracyjnych dla klientów
• Obsługa imprez oraz wyścigów dla dorosłych i dzieci
• Zamawianie towaru, rozliczanie stanów magazynowych
• Współtworzenie strategii marketingowej firmy
• Szkolenie pracowników , układanie grafiku

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy
• Praca z młodym, zaangażowanym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie