Praca Pracownik produkcji okien z aluminium Gloucester, Agencja Pracy SOCPOL, Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Pracownicy produkcji zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Pracownicy produkcji

Pracownik produkcji okien z aluminium

  • Pracodawca: Agencja Pracy SOCPOL
  • Miejsce pracy:
    • Gloucester, Wielka Brytania
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Pracownicy produkcji,

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794). Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy : Gloucester

Wymagania

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji okien (firma zapewnia pełne szkolenie)

Obowiązki

• Prace związana z produkcją okien z aluminium

Mile widziane

Oferujemy

• Umowę na czas nieokreślony na warunkach angielskich
• Wynagrodzenie: 8.0 GBP / h (w okresie próbnym)
• Nadgodziny
• Pracodawca zapewnia pomoc w organizacji zakwaterowania

Prosimy o ujęcie w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

Zainteresowanych naszą ofertą, prosimy o przesłanie CV w j.angielskim