Drogowskazy kariery 2013 | Artykuły ze świata pracy | Portal pracy Jobexpress.pl - Najkrótsza droga do pracy

Artykuły

Drogowskazy kariery 2013

#

W marcu tego roku Niezależne Zrzeszenie Studentów już po raz szósty organizuje Drogowskazy Kariery – Ogólnopolski Program Edukacyjny na rzecz rozwoju kariery studentów. Został on stworzony, aby poprawić konkurencyjność absolwentów polskich uczelni wyższych na rynku pracy oraz pomóc studentom w odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju.

 

W ramach tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 11-22 marca na 22 uczelniach w największych miastach Polski zorganizowane zostaną profesjonalne szkolenia – warsztaty, case studies, a także debaty i panele dyskusyjne, jak również promocje ofert pracy, praktyk i staży w renomowanych firmach polskich i zagranicznych. Wszystko po to, by ułatwić studentom odnalezienie najlepszej ścieżki kariery oraz umożliwić świadome kształtowanie przyszłości zawodowej.

 

Podczas szkoleń, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i zainteresowań studentów, uczestnicy będą mogli zmierzyć się z praktycznymi problemami biznesowymi i rozwinąć swoje umiejętności, zarówno twarde, jak i miękkie. W tym roku warsztaty przeprowadzą m.in. specjaliści z takich firm, jak Deloitte, ACP Pharma oraz wydawnictwa Wolters Kluwer Polska.

 

Podczas debat i paneli dyskusyjnych studenci dowiedzą się, jak zwiększyć własną atrakcyjność na rynku pracy, a także będą mieć okazję uzyskania odpowiedzi ekspertów ze świata polityki, nauki i biznesu na nurtujące ich pytania. Gościem tegorocznej debaty na Uniwersytecie Wrocławskim będzie prezes Browaru Ciechan – Krzysztof Fałdowski.

 

Ponadto w czasie Drogowskazów Kariery, dzięki bezpośredniej promocji firm, studenci poznają specyfikę pracy w interesujących ich branżach oraz wymagania potencjalnych pracodawców. Co więcej, będą mogli podzielić się z nimi swoimi oczekiwaniami.

 

W tym roku Drogowskazy odbędą się w następujących miastach: Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu. Zapisy na warsztaty ruszają 6 marca.

 

Już teraz zadbaj o swoją przyszłość! Zapraszamy na stronę internetową programu: http://www.drogowskazykariery.pl/

 

Ogólnopolscy Partnerzy Programu: ACP Pharma, Makro Cash&Carry, Deloitte, Wolters Kluwer Polska, Grant Thornton, Jeronimo Martins

 

Patroni Honorowi: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Liga Odpowiedzialnego Biznesu

Podziel się: