111 minut do kariery | Artykuły ze świata pracy | Portal pracy Jobexpress.pl - Najkrótsza droga do pracy

Artykuły

111 minut do kariery

#

Wystartowałaakcja „111 minut do kariery”, czyli projekt edukacyjny skierowany do polskich studentów, który przygotuje ich merytorycznie do debiutu na rynku pracy. Jej celem jest dzielenie sie wiedzą na temat rekrutacji widzanej "z drugiej strony barykady". Ostatnie kilka lat współpracy w uczelniami utwierdziło nas w przekonaniu, że to bardzo potrzebne, bo młodzi ludzie w naszym kraju mają zwykle nikłe pojęcie o tym, co ważne w procesie rekrutacji.


Na terenie całej Polski, silna grupa z Work Expressu spotka się podczas specjalnych warsztatów ze studentami 9 polskich uczelni. „111 minut do kariery” będzie miał swoje odsłony w Katowicach, Częstochowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Warsztaty będą składały się z dwóch części – praktycznej oraz teoretycznej. Podczas 111-minutowych zajęć będziemy uczyć, jak ważną rolę odgrywa dobrze napisane CV oraz list motywacyjny, jakie błędy popełniają osoby składające papiery aplikacyjne, jak może wyglądać rozmowa kwalifikacyjna, a także jak ważnym elementem jest mowa ciała, a nawet odpowiedni ubiór.


Pierwsze spotkanie już 23 kwietnia od 11:00 w Auli K.Lepszego na Uniwersytecie Śląskim.


Wśród Twoich bliskich i znajomych z pewnością są osoby zainteresowane udziałem. Pomóż im, przekazując tę informację! Szczegóły na: www.111minut.pl

Podziel się: