Praca Kasjer Walutowy Warszawa, GD Profesja S.C. , Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Sprzedawcy i ekspedienci zmień
Województwo:
mazowieckie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Sprzedawcy i ekspedienci

Naszym Klientem jest międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się spółka działająca na rynku usług finansowych.

Kasjer Walutowy

Zakres obowiązków:

realizacja transakcji wymiany walut,
obsługa międzynarodowych transferów pieniężnych Western Union,
obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,

Wymagania:

udokumentowane uprawnienia kasjera walutowego (w przypadku braku firma pokryje koszty szkolenia),
mile widziane doświadczenie bankowe,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, oraz w weekendy),
umiejętność obsługi komputera,
wysoka kultura osobista, odpowiedzialność,
zaświadczenia o niekaralności,

Zapewniamy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
premie zależne od osiąganych wyników,
prywatną opiekę medyczną, karty Multisport,
możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w szybko rozwijającej się firmie i rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."