Praca Elektryk/Elektromonter różne lokalizacje, GD Profesja S.C. , Budownictwo i nieruchomości - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Budownictwo i nieruchomości,Elektrycy zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Budownictwo i nieruchomości / Elektrycy

Elektryk/Elektromonter

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • różne lokalizacje, Niemcy
  • Branża / grupa:
    • Budownictwo i nieruchomości / Elektrycy,
  • Nr ref.: EL/DE

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym klientem jest niemiecka firma zajmująca się montażem i serwisem przemysłowych i budowlanych instalacji elektrycznych.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe (elektryk lub pokrewne)
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• prawo jazdy B + samochód (nie konieczne, lecz mile widziany)
• absolutna samodzielnej w pracy
• aktualne uprawnienia SEP

Obowiązki

• montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
• montaż instalacji przemysłowych

Mile widziane

Oferujemy

• umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
• ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek w Niemczech
• wsparcie w załatwieniu formalności
• wynagrodzenie i dieta uzależnione od wykształcenia i doświadczenia (stawka godzinowa od 13,10 € brutto + 6,20€/h netto diety)