Praca Monter konstrukcji stalowych Erlangen, Agencja Pracy SOCPOL, Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Monterzy zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Monterzy

Agencja Pracy SOCPOL (cert.15794) poszukuje dla niemieckiego pracodawcy kandydatów do pracy w zawodzie:
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy : Erlangen
Miejsce pracy : Traunstein
Ślusarz
Miejsce pracy : Bernburg
Monter – spawacz z certyfikatem 111
Miejsce pracy : Laudingen

nr. ref: Pr/01/05/17
miejsce pracy: Erlangen

Wymagania:

– doświadczenie w zawodzie
– znajomość j. niemieckiego na poziomie min. podstawowym
– własny samochód

Obowiązki:

Prefabrykacja, montaż konstrukcji stalowych

Oferta:

– umowa o pracę na warunkach niemieckich
– wynagrodzenie 11 , 50 Euro brutto / godz + dieta 2,0 Euro netto/ godz
– pracodawca zapewnia bezpłatne mieszkanie

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
“Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn. zm. ) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego jak i następnych procesów rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".