Praca Szwaczka Weil am Rhein, Glico Sp. z o.o., Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Pracownicy produkcji zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Pracownicy produkcji

Szwaczka

  • Pracodawca: Glico Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Weil am Rhein, Niemcy
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Pracownicy produkcji,
  • Nr ref.: 04/04/2017

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Szwaczki chętnej do pracy w Niemczech.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• umiejętność kontrolowania jakości w trakcie procesu szycia.

Obowiązki

• szycie i konfekcjonowanie dekoracji okiennych,
• szycie zasłon, firan i rolet materiałowych,
• praca z grubym materiałem.

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• wszystkie świadczenia przysługujące z tytułu zatrudnienia na niemiecką umowę o pracę,
• bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca pokoje 1 osobowe,
• możliwość podjęcia pracy od zaraz,
• praca na niemieckich warunkach u niemieckiego pracodawcy.

Prosimy o wysyłanie CV w języku niemieckim