Praca AGENT NIERUCHOMOŚCI Warszawa, GD Profesja S.C. , Pozostałe zawody - oferty pracy Jobexpress.pl

Budownictwo i nieruchomości,Agenci nieruchomości,Handel i obsługa klienta,Przedstawiciele handlowi,Pozostałe zawody,Doradcy i konsultanci zmień
Województwo:
mazowieckie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Pozostałe zawody / Doradcy i konsultanci

AGENT NIERUCHOMOŚCI

  • Pracodawca: GD Profesja S.C.
  • Miejsce pracy:
    • Warszawa, mazowieckie
  • Branża / grupa:
    • Budownictwo i nieruchomości / Agenci nieruchomości,
    • Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi,
    • Pozostałe zawody / Doradcy i konsultanci,
  • Nr ref.: AG/NIER

MARKET MIESZKANIOWY Sp. z o.o.

Zaprasza do współpracy wszystkie osoby zainteresowane karierą zawodową związaną z obrotem nieruchomościami.
Firma daje duże możliwości ciekawej pracy, rozwoju zawodowego oraz wysokich dochodów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

• predyspozycji do pracy w sprzedaży ( mile widziane doświadczenie)
• zainteresowania tematyką nieruchomości
• zaangażowania i rzetelności w wykonaniu powierzonych obowiązków
• kreatywności i samodzielności w działaniu oraz umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy własnej
• dyspozycyjności, odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole
• wyższego lub średniego wykształcenia i wysokiej kultury osobistej
• umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami, otwartości
• zapraszamy również do współpracy osoby prowadzące samodzielną ( jednoosobową) działalność w tej branży

Obowiązki

Mile widziane

Oferujemy

• samodzielną i ciekawą pracę pełną wyzwań
• możliwość rozwoju zawodowego
• szkolenia, elastyczne godziny pracy
• nowoczesne narzędzia pracy
• bardzo dobre warunki finansowe ( wysoka prowizja lub podstawa + prowizja)
• pracę w komfortowych biurach w Centrum Warszawy lub na Ursynowie