Praca Frezer CNC ok. Mauleon , IPF Sp. z o.o Sp. komandytowa, IT i e-commerce - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
IT i e-commerce,Programiści zmień
Województwo:
zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: IT i e-commerce / Programiści

Frezer CNC

  • Pracodawca: IPF Sp. z o.o Sp. komandytowa
  • Miejsce pracy:
    • ok. Mauleon , Francja
  • Branża / grupa:
    • IT i e-commerce / Programiści,

Wymagania

•rozumienie poleceń po francusku lub angielsku
•doświadczenie na podobnym stanowisku
•umiejętność obsługi Frezarek (3 i 5 osi Fanuc)

Obowiązki

•nastawianie frezarek cnc (3 i 5 osi)
•praca z maszynami Mori Seiki
•praca ze sterowaniem Fanuc
•produkcja elementów do maszyn przemysłowych (maszyny pakujące)
•krótkie serie
•elementy z materiału: aluminium, stal
•produkcja elementów o długości max. 100 mmm a grubości 40 mm, zdarzają się płyty o długości ok. 1 m i szerokości 0,5 m
•kontrola jakości wykonanych produktów
•dokonywanie korekty narzędzi, dopasowanie parametrów

Oferujemy

• Francuską umowę o pracę
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Zorganizowany transport i zakwaterowanie
•Zdalne załatwienie formalności
•Możliwość dłuższej współpracy