Praca Kasjer handlowy Poznań, InterKadra, Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Sprzedawcy i ekspedienci zmień
Województwo:
wielkopolskie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Sprzedawcy i ekspedienci

Kasjer handlowy

  • Pracodawca: InterKadra
  • Miejsce pracy:
    • Poznań, wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Sprzedawcy i ekspedienci,
  • Nr ref.: PS/0117/POZ

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Interkadra, wpisana do KRAZ pod nr 3372 obecnie dla swojego stabilnego Klienta sieci hipermarketów i supermarketów spożywczych poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻY
(sam wybierasz, gdzie i kiedy pracujesz!)
Nr ref: PS/0117/POZ

Wymagania

• Aktualna książeczka sanepidowska – WARUNEK KONIECZNY
• Komunikatywność, wysoka kultura osobista,
• Zaangażowanie i chęć do pracy.

Obowiązki

• Zapewnienie sprawnej, bezpośredniej obsługi klienta z zachowaniem zasad uprzejmości,
• Rozliczenia poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych,
• Prezentacja na prośbę klienta określonych towarów oraz przekazywanie na ich temat wszelkich, niezbędnych informacji.

Oferujemy

• zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra,
• wybór najbardziej dogodnej lokalizacji (Winogrady, Piątkowo, Rataje, Wilda, Dębiec, Antoninek, Stare Miasto),
• pakiet ubezpieczeń,
• pracę w najbardziej nowoczesnym centrum handlowym w Poznaniu,
• bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy,
• dwuskładnikowy system wynagrodzeń: atrakcyjna podstawa + premia,
• elastyczny czas pracy – możliwość pogodzenia pracy z nauką i życiem prywatnym!