Praca Montażysta/Montażystka Śmigiel, Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. , Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Pracownicy produkcji zmień
Województwo:
wielkopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Pracownicy produkcji

Montażysta/Montażystka

  • Pracodawca: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Śmigiel, wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Pracownicy produkcji,
  • Nr ref.: ALV/POZ/0117

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

• umiejętność posługiwania się narzędziami (wiertarka, wkrętarka, szlifierka kątowa itp.),
• zdolności montażowe/manualne,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy w delegacji zarówno w kraju jak i za granicą,
• sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
• dokładność, dyspozycyjność, zaangażowanie.

Obowiązki

• wykonywanie czynności montażowych,
• montaż wyposażenia sal operacyjnych,
• wykonywanie powierzonych obowiązków, zleceń w delegacji w kraju i za granicą.

Mile widziane

Oferujemy

• pracę od zaraz w przyjaznej atmosferze,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wyjazdy służbowe w kraju i za granicą,
• atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa + delegacja + premia),
• dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Montazysta_Montazystka/16068-15150-25-jxx-1292.html

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.
www.trenkwalder.pl

Aplikacja na to ogłoszenie odbywa się na stronie pracodawcy.