Praca Dyrektor Sprzedaży Dźwirzyno, Jobfinder, Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Kierownicy i dyrektorzy zmień
Województwo:
zachodniopomorskie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Kierownicy i dyrektorzy

Dyrektor Sprzedaży

  • Pracodawca: Jobfinder
  • Miejsce pracy:
    • Dźwirzyno, zachodniopomorskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Kierownicy i dyrektorzy,
  • Nr ref.: WMS17DSHM

Dla naszego Klienta, który posiada sieć hoteli, położonych w miejscowościach nadmorskich, zapewniających najlepsze standardy usług dla swoich gości ceniących sobie luksusowy i aktywny wypoczynek, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref: WMS17DSHM
woj. zachodniopomorskie

Wymagania

• minimum 4 letnie doświadczenia w sprzedaży w Hotelu typu Resort, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym
• umiejętność zarządzania zespołem, motywowania pracowników i koordynowania pracy zespołowej
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
• umiejętność dynamicznego zarządzania ceną
• znajomość technik sprzedaży oraz zorientowania na klienta marki premium
• umiejętność rozwiązywania problemów oraz prowadzenia negocjacji
• komunikatywności i łatwość nawiązywania kontaktów
• zaangażowanie i motywacja oraz nastawienie na cele sprzedażowe przy zachowaniu wysokiej jakości
• samodzielność w działaniu oraz zorientowanie na realizację celów

Obowiązki

• zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu sprzedażowego
• odpowiedzialność za proces sprzedaży, budżet i wyniki finansowe
• aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów wspólnie z zespołem specjalistów ds. sprzedaży
• przygotowywanie i kontrolowanie nowych kontraktów
• nadzór nad obecną ofertą oraz dostosowywanie jej do bieżących potrzeb gości
• znajomość ofert obecnych na rynku w podobnym segmencie
• koordynowanie wewnętrznych procedur, sprzedaży i logistyki
• ścisła współpraca z przełożonym oparta na wypracowanym modelu
• tworzenie raportów sprzedażowych i prezentacja wyników

Oferujemy

• pracę w prestiżowym obiekcie
• wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników
• duże możliwości rozwoju zawodowego oraz dedykowaną ścieżkę szkoleniową
• zatrudnienie w dynamicznym zespole
• narzędzia do komfortowej pracy