Praca Reseller (GRM/01/17) Opole, Weegree, Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Sprzedawcy i ekspedienci zmień
Województwo:
opolskie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Sprzedawcy i ekspedienci

Reseller (GRM/01/17)

  • Pracodawca: Weegree
  • Miejsce pracy:
    • Opole, opolskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Sprzedawcy i ekspedienci,

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Aktualnie szukamy osób do zdalnej współpracy, które będą zajmowały się polecaniem oferowanych przez nas usług.

Reseller

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania

•Chęci do pracy oraz zaangażowania.
•Kreatywności oraz samodzielności.
•Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Obowiązki

•Polecaniem usług naszej firmy w branży rekrutacyjno-outsourcingowej.

Oferujemy

•Wysokie prowizje za sprzedane usługi.
•Szkolenie z ofert jakimi się zajmujemy.
•Wsparcie merytoryczne.
•Cenne doświadczenie.