Praca Doradca Handlowy w BOK Siemianowice Śląskie, Karena S.A., Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Specjaliści zmień
Województwo:
śląskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Specjaliści

Doradca Handlowy w BOK

  • Pracodawca: Karena S.A.
  • Miejsce pracy:
    • Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Specjaliści,

KARENA S.A. to firma z ponad 24-letnim doświadczeniem. Świadczymy m. in. usługi w zakresie handlu ekologicznymi paliwami stałymi. Sprzedając ekogroszek i ekomiał kontynuujemy bogatą, górniczą tradycję w ekologicznym wariancie.
Wierzymy, że to właśnie w ludziach tkwi tajemnica sukcesu naszej firmy. W związku z tym do naszego Biura Obsługi Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca Handlowy w Biurze Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Obowiązki

Pracując z nami będziesz:
• obsługiwać zapytania ofertowe klientów,
• nawiązywać i utrzymywać trwałe relacje z Klientami poprzez kontakt telefoniczny,
• rozpoznawać potrzeby i oczekiwania Klientów oraz sprzedawać produkty firmy dopasowane do ich indywidualnych potrzeb,
• przygotowywać oraz prezentować oferty handlowe,
• wystawiać faktury i obsługiwać dokumenty sprzedaży,
• budować pozytywny wizerunek firmy i dobre relacje z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi.

Mile widziane

Poszukujemy profesjonalistów, którzy:
• posiadają min. 2-letnie doświadczenie i sukcesy w zakresie sprzedaży,
• znają obsługę komputera (e-mail, pakiet MS Office),
• posiadają umiejętności w zakresie technik sprzedaży i negocjacji,
• swobodnie prowadzą rozmowy telefoniczne, są pewne siebie, mają miły głos i dobrą dykcję,
• w pracy skupiają się na potrzebach klienta,
• wykazują inicjatywę w działaniu,
• potrafią samodzielnie organizować sobie pracę.

Oferujemy

Dlaczego warto u nas pracować:
• umowy o pracę są u nas w standardzie,
• wysokość wynagrodzenia gwarantujemy na konkurencyjnym poziomie (podstawa + comiesięczna prowizja zależna od wyników),
• mamy bogaty pakiet socjalny, w który wchodzą m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pracownicze ubezpieczenie grupowe, bony na święta,
• prowadzimy zdywersyfikowaną działalność, która zapewnia stabilność firmy, a co za tym idzie stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia na czas każdego miesiąca,
• nasz zespół handlowy pracuje w kameralnym gronie w systemie 5 dniowym, jednozmianowym,
• nie tworzymy ograniczających procedur działania, praca u nas nie jest rutynowa i odtwórcza,
• panuje u nas rodzinna, nieformalna atmosfera, która nie jest tylko pustym sloganem. Wspólnie obchodzimy urodziny, jesteśmy otwarci i tolerancyjni. Dbamy o to, aby każdy czuł się dobrze w zespole.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego zespołu profesjonalnych handlowców i jednocześnie spełniasz przedstawione powyżej wymagania wyślij do nas swoje CV