Praca iOS Developer – Warszawa – B2B – 5-8 k/netto Warszawa, Find Staff, IT i e-commerce - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
IT i e-commerce,Programiści zmień
Województwo:
mazowieckie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: IT i e-commerce / Programiści

iOS Developer – Warszawa – B2B – 5-8 k/netto

  • Pracodawca: Find Staff
  • Miejsce pracy:
    • Warszawa, mazowieckie
  • Branża / grupa:
    • IT i e-commerce / Programiści,

Dla naszego Klienta, Firmy działającej na terenie Warszawy poszukujemy specjalisty na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów

Wymagania

• Doświadczenie w pracy z systemem iOS oraz programowaniem obiektowym
• Znajomość Objective-C, Xcode
• Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Obowiązki

• Programowanie aplikacji mobilnych w oparciu o system iOS

Oferujemy

• Zarobki od 5 do 8 tys. netto
• Umowę B2B
• Prywatną opiekę medyczną
• Imprezy integracyjne
• Pakiet szkoleń