Praca Specjalista ds. rekrutacji Grudziądz Grudziądz, Eurokontakt, Administracja biurowa - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Administracja biurowa,Pozostałe zawody zmień
Województwo:
kujawsko-pomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Administracja biurowa / Pozostałe zawody

Specjalista ds. rekrutacji Grudziądz

  • Pracodawca: Eurokontakt
  • Miejsce pracy:
    • Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Branża / grupa:
    • Administracja biurowa / Pozostałe zawody,

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce docelowe wykonywania pracy: Grudziądz

Oczekujemy osoby ambitnej, nastawionej na realizację celów i chętnej do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zapewniamy wsparcie w okresie wdrożenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Obowiązki

• Sprawna obsługa komputera, Internetu
• Pośrednia i bezpośrednia obsługa klientów
• Praca w biurze
• Rekrutacja i selekcja pracowników
• Weryfikacja aplikacji w sprawie pracy
• Obsługa procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników

Oferujemy

• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą dot. danych osobowych za pośrednictwem portalu z dopiskiem w temacie: Specjalista ds. rekrutacji – Grudziądz.