Praca Sprzedawca Wolsztyn, InterKadra, Pozostałe zawody - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Pozostałe zawody,Pozostałe zawody zmień
Województwo:
wielkopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Pozostałe zawody / Pozostałe zawody

Sprzedawca

  • Pracodawca: InterKadra
  • Miejsce pracy:
    • Wolsztyn, wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Pozostałe zawody / Pozostałe zawody,
  • Nr ref.: KS/0117/EKO

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Czekamy właśnie na Ciebie ! Dołącz do nas !

Kasjer Główny
(KS/0117/eko)

Miejsce pracy: Wolsztyn

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• zorientowanie na wysoki poziom obsługi klientów,
• posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Obowiązki

Zapewnienie sprawnej, bezpośredniej obsługi klienta z zachowaniem zasad uprzejmości,
Rozliczenia poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych,
Prezentacja na prośbę klienta określonych towarów oraz przekazywanie na ich temat wszelkich, niezbędnych informacji

Oferujemy

• zatrudnienia w oparciu o umowę cywilno – prawną,
• szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska,
• możliwości rozwoju,
• pakiety ubezpieczeń,
• atrakcyjne premie,
• możliwość pogodzenia pracy z życiem prywatnym (elastyczne grafiki),
• zdobycie bogatego doświadczenia.