Praca Programista C++ Bielsko-Biała, Talent Partners, IT i e-commerce - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
IT i e-commerce,Programiści zmień
Województwo:
śląskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: IT i e-commerce / Programiści

Programista C++

  • Pracodawca: Talent Partners
  • Miejsce pracy:
    • Bielsko-Biała, śląskie
  • Branża / grupa:
    • IT i e-commerce / Programiści,
  • Nr ref.: PC++/6/17

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży IT z siedzibą w Bielsko-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref. PC++/6/17

Wymagania

• min. 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C++,
• znajomość programów w języku C++,
• znajomość oprogramowania C++Builder,
• znajomość języka SQL,
• znajomość obsługi relacyjnych baz danych (w tym MSSQL Server),
• znajomość pakietów biurowych (MS Office, OpenOffice),
• znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Obowiązki

• tworzenie, projektowanie i rozwijanie oprogramowania,
• analiza wymagań, przepływu danych,
• opracowywanie raportów i analiz,
• utrzymywanie i rozwój projektów informatycznych.

Mile widziane

• znajomość systemu kontroli wersji SVN,
• znajomość Crystal Reports,
• znajomość systemów klasy ERP lub CRM.

Oferujemy

• ciekawą pracę w rozwojowej firmie,
• liczne wyzwania zawodowe,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole.