Praca Inżynier Budowy/Doradca techniczno-handlowy - Gdańsk Gdańsk, P2 Recruitment, Budownictwo i nieruchomości - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Budownictwo i nieruchomości,Kierownicy i dyrektorzy zmień
Województwo:
pomorskie zmień

Oferta pracy w: Budownictwo i nieruchomości / Kierownicy i dyrektorzy

Inżynier Budowy/Doradca techniczno-handlowy - Gdańsk

  • Pracodawca: P2 Recruitment
  • Miejsce pracy:
    • Gdańsk, pomorskie
  • Branża / grupa:
    • Budownictwo i nieruchomości / Kierownicy i dyrektorzy,

Naszym klientem jest nowoczesna, międzynarodowa firma, dynamicznie rozwijająca się i działająca w branży rusztowań. W związku z rozwojem struktur firmy w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy/Doradca techniczno-handlowy
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane budowlane
• minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• prawo jazdy kat. B
• dobra znajomość MS Office oraz AutoCad
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, ukierunkowanie na cel, samodzielność i dynamizm w działaniu
• dodatkowym atutem będzie: znajomość języka angielskiego, uprawnienia budowlane

Obowiązki

• budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
• przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe
• kontrolowanie realizacji projektu inwestycyjnego
• kontakty z inwestorami i wykonawcami poszczególnych projektów, szczególnie w obszarze doradztwa technicznego i rozwiązywania bieżących problemów
• odpowiedzialność za realizację podpisanych kontraktów projektowych (bieżąca współpraca z podwykonawcami, optymalizacja kosztów realizacji zlecenia, budżetowanie kontraktów, przygotowywanie projektów zastępczych itp.)
• koordynacja pracy projektantów/asystentów przypisanych do danego kontraktu
• przygotowywanie raportów z działań bieżących

Mile widziane

Oferujemy

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży
• narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych