Praca Doradca ds. Techniczno-Handlowych Łódź, Smart MBC, Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Przedstawiciele handlowi zmień
Województwo:
łódzkie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi

Doradca ds. Techniczno-Handlowych

  • Pracodawca: Smart MBC
  • Miejsce pracy:
    • Łódź, łódzkie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi,
  • Nr ref.: DT/01/2017/AB

Smart MBC, biuro doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (10973) dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w projektowaniu systemów klimatyzacji, poszukuje osób na stanowisko:

DT/01/2017/AB
Miejsce Pracy: ​Łódź

Wymagania

Dobrze jeśli posiadasz:
•wykształcenie wyższe, techniczne z ukierunkowaniem na chłodnictwo, klimatyzację, wentylację bądź pokrewne,
•doświadczenie w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej,
•znajomość technik i metod sprzedaży,
•umiejętność organizacji pracy własnej,
•czynne prawo jazdy kat. B.

Obowiązki

Zadania, które na Ciebie czekają:
•odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie,
•opieka nad obecnymi klientami firmy z zakresu doradztwa technicznego,
•nawiązywanie nowych relacji biznesowych,
•monitorowanie działań konkurencji na rynku,
•organizowanie szkoleń dla klientów na podległym terenie.

Mile widziane

Oferujemy

Czeka na Ciebie:
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•konkurencyjne wynagrodzenie oraz prowizje kwartalne,
•możliwość rozwoju osobistego i udziału w szkoleniach,
•świadczenia pozapłacowe: pakiet medyczny, zajęcia sportowe oraz telefon służbowy do użytku prywatnego,
•podstawowe narzędzia pracy samochód, telefon i laptop.