Praca Staż e-commerce w sekcji DLA DZIECKA Łódź, Brand s.c. AAŁ Broniarczyk, IT i e-commerce - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
IT i e-commerce,Pozostałe zawody zmień
Województwo:
łódzkie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: IT i e-commerce / Pozostałe zawody

Staż e-commerce w sekcji DLA DZIECKA

  • Pracodawca: Brand s.c. AAŁ Broniarczyk
  • Miejsce pracy:
    • Łódź, łódzkie
  • Branża / grupa:
    • IT i e-commerce / Pozostałe zawody,

Porównywarka cen http://www.okazje.info.pl/ prezentuje ponad 8,5 mln ofert. Prowadzimy 4 serwisy e-commercowe odwiedzane miesięcznie przez 6 mln internautów. Mamy dużą wiedzę i jeszcze więcej danych do administrowania :)

Wymagania

•obsługa komputera (MS Office, Internet)
•świetna pamięci
•czytanie ze zrozumieniem
•logiczne i analityczne myślenie
•samodzielność i dobra organizacja pracy
•zainteresowanie i podstawowa wiedza z branży Dziecko (jeśli tylko kojarzysz, że Tomek jest pociągiem, a nie czołgiem - nadajesz się)

Obowiązki

•integrowanie sklepów internetowych z sekcji ‘Dla dziecka’
•zarządzanie katalogiem ok 400 tys. ofert
•zarządzanie informacjami o produktach i ofertach
•aktualizowanie informacji na serwisie

•jeśli pracowałaś/eś wcześniej w e-handlu lub miałaś/eś do czynienia z bazami danych - tym lepiej!

Oferujemy

•pracę w pełnym wymiarze godzin w biurze w centrum Łodzi
•przyuczenie do podstaw pracy z bazami SQL
•dofinansowanie do kart sportowych FitProfit
•stałe zatrudnienie po okresie próbnym