Praca Specialist. IT – 1st & 2nd Line of HelpDesk Support Ożarów Mazowiecki, Chronos International, IT i e-commerce - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
IT i e-commerce,Programiści zmień
Województwo:
mazowieckie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: IT i e-commerce / Programiści

Specialist. IT – 1st & 2nd Line of HelpDesk Support

  • Pracodawca: Chronos International
  • Miejsce pracy:
    • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Branża / grupa:
    • IT i e-commerce / Programiści,

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specialist. IT – 1st & 2nd Line of HelpDesk Support - Analyst IS End User Computing
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Wymagania

• 1-3 letniego doświadczenia w środowisku help desk lub call center;
• Biegłej znajomości języka angielskiego;
• Wysokiej kultury osobistej w kontakcie z klientem;
• Znajomość pakietu MS Office (Word, Exel, Power Point);
• Umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia);
• Zdolności analizowania i wyciągania wniosków;
• Wysoki standard kultury osobistej.

Obowiązki

• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych w języku polskim i angielskim;
• Współpraca z innymi liniami wsparcia;
• Rejestracja przyjętych zgłoszeń;
• Współpraca z innymi zespołami i inżynierami serwisu;
• Udział we wdrożeniu nowych usług;
• Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego.

Mile widziane

Oferujemy

• Międzynarodowe środowisko pracy;
• Pracę na ciekawych, międzynarodowych projektach;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Umowa B2B (własna działalność gospodarcza).