Praca Kierownik ds produkcji ., Chronos International, Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Kierownicy produkcji zmień
Województwo:
wielkopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Kierownicy produkcji

Kierownik ds produkcji

  • Pracodawca: Chronos International
  • Miejsce pracy:
    • ., wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Kierownicy produkcji,

Dla naszego Klienta – producenta opakowań z tektury falistej, w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds Produkcji

Lokalizacja: okolice Poznania ( 20km) woj. wielkopolskie

Wymagania

• wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,

• kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,
• mile widziana branża opakowań,
• znajomość języka angielskiego,
• doświadczenie w zarządzaniu pracą podległych pracowników do 70 osób
• znajomość pakietu MS Office,
• doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania relacji i zarządzania podległym zespołem,
• bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów,
• umiejętność utrzymania wysokiej efektywności pracy w stresujących warunkach.

Obowiązki

•zarządzanie procesem produkcyjnym przy zachowaniu zgodności ze specyfikacją produktową, wymaganiami jakościowymi i wewnętrznymi procedurami firmy,
• opracowywanie planów produkcji,
• optymalne planowanie zapotrzebowania na odpowiednie zasoby i siły produkcyjne,
• organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem,
• współpraca z innymi działami firmy w zakresie planowania pracy, przeglądów maszyn oraz zwiększania efektywności procesów,
• inicjowanie działań optymalizacyjnych w podległym obszarze,
• tworzenie raportów, analiz, prognoz dotyczących obszaru planowania produkcji,

Mile widziane

Oferujemy

stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych,

profesjonalny system szkoleń.