Praca Automatyk - Poznań Poznań, Persona Grata, Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Elektrycy zmień
Województwo:
wielkopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Elektrycy

Automatyk - Poznań

  • Pracodawca: Persona Grata
  • Miejsce pracy:
    • Poznań, wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Elektrycy,

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy doświadczonego specjalistę do pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym na stanowisku Automatyk .

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe (elektryk przemysłowy, elektryk urządzeń, elektromonter, automatyk);
• Posiadanie stosownych uprawnień;
• Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz systemów sterujących wyposażonych w sterowniki PLC;
• Utrzymanie w stałej sprawności układów automatyki
• Rozumienie schematów i planów obiegu prądu;
• Doświadczenie zawodowe (jako elektryk przemysłowy);
• Diagnozowanie i usuwanie awarii układów automatyki
• Prace konserwacyjne wynikające z planów remontowych
• Precyzja i troska o dokładne wykonanie zadań;

Obowiązki

• Utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i urządzeń;
• Wykrywanie i usuwanie awarii;
• Usuwanie bieżących usterek;
• Montaż tras kablowych i przewodów według rysunku technicznego;
• Przegląd, naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń;
• Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1 kV
• Umiejętność programowania sterowników PLC
• Umiejętność pracy w zespole
• Praca w systemie zmianowym

Oferujemy

• Pracę w dynamicznym środowisku;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Zatrudnienie na umowę o pracę;