Praca Konstruktor Opakowań Łódź, Chronos International, Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Produkcja,Specjaliści,Pozostałe zawody zmień
Województwo:
łódzkie,śląskie,opolskie,wielkopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Specjaliści

Konstruktor Opakowań

  • Pracodawca: Chronos International
  • Miejsce pracy:
    • Łódź, łódzkie
    • , opolskie
    • , śląskie
    • , wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Specjaliści, Pozostałe zawody,

Dla jednego z naszych Klientów międzynarodowej firmy w branży opakowań szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: okolice Łodzi

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację i opiekę a także rozwój projektów konstrukcyjnych z tektury falistej.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe z zakresu wzornictwa przemysłowego)
• Doświadczenie w projektowaniu opakowań (warunek konieczny)
• Znajomość branży i trendów designerskich opakowań z tektury falistej (mile widziane)
• Znajomość oprogramowania do projektowania CAD
• Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz orientacja na realizację zadań
• Otwartość i kreatywność

Obowiązki

•Projektowanie opakowań z tektury falistej,
• Ocenę możliwości technologicznych wykonania opakowań z uwzględnieniem możliwości technologicznych parku maszynowego,
• Przygotowanie wstępne rysunków umożliwiających wycenę opakowań
• Archiwizowanie danych związanych z procesem projektowania,
• Rozwiązywanie problemów technologicznych
• Nadzór nad pierwszą produkcją, optymalizację składu surowcowego, konstrukcji i wytrzymałości opakowań,
• Zamawianie wykrojników z uwzględnieniem ich optymalizacji,

Mile widziane

Oferujemy

• Stabilną i interesującą pracę w międzynarodowej organizacji
• Pakiet socjalny, opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
• Program szkoleń
• Niezbędne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę pracy