Praca Przedstawiciel Handlowy (etykiety i taśmy) ., Chronos International, Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Przedstawiciele handlowi zmień
Województwo:
śląskie,dolnośląskie,opolskie,małopolskie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi

Przedstawiciel Handlowy (etykiety i taśmy)

  • Pracodawca: Chronos International
  • Miejsce pracy:
    • , dolnośląskie
    • , małopolskie
    • , opolskie
    • ., śląskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi,

Dla naszego Klienta producenta etykiet samoprzylepnych i taśm termotransferowych do drukarek kodów kreskowych poszukujemy osoby na stanowisko

teren działania: woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie

Opis stanowiska:
Celem stanowiska jest pozyskiwanie nowych i obsługa bieżących Klientów na terenie woj. dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego oraz małopolskiego.

Wymagania

• Minimum 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku – mile widziane
• Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
• Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne
• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Dyspozycyjność i gotowości do podróży służbowych
• Silna orientacja na wyniki
• Gotowość do identyfikowania i skutecznego docierania do właściwej grupy klientów
• Prawo jazdy kategorii B
• Wysoka kultura osobista
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki

• Realizacja celów sprzedażowych
• Pozyskiwanie nowych Klientów
• Budowanie trwałych relacji ze stałymi Klientami
systematyczne prowadzenie zapisów w systemie CRM

Mile widziane

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
ubezpieczenie grupowe
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop)