Praca Key Account Manager – Viscom ., Chronos International, Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Przedstawiciele handlowi zmień
dolnośląskie,opolskie,śląskie,małopolskie,podkarpackie,świętokrzyskie,wielkopolskie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi

Key Account Manager – Viscom

  • Pracodawca: Chronos International
  • Miejsce pracy:
    • ., dolnośląskie
    • , małopolskie
    • , opolskie
    • , podkarpackie
    • , śląskie
    • , świętokrzyskie
    • , wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi,

Dla naszego Klienta - dystrybutora z branży poligraficznej i opakowaniowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisk

lokalizacja- południe Polski

Wymagania

Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży viscom
Znajomość branży reklamowej ( artykułów reklamowych )
Wysokie umiejętności interpersonalne
Nastawienie na klienta i budowanie relacji
Wysokie umiejętności handlowe i negocjacyjne
Nastawienie na realizację celów
Silna motywacja do pracy i otwartość na wiedzę
Wykształcenie min. średnie
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki

Rozwój długotrwałej współpracy z obecnymi klientami
Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
Doradztwo w zakresie doboru asortymentu
Realizacja celów sprzedażowych
Monitorowanie oferty produktowej i działań konkurencji
Współpraca z pozostałymi działami Firmy

Mile widziane

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w Europie
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
Atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań
Szkolenia, niezbędne narzędzia pracy oraz atrakcyjny pakiet socjalny