Praca Dyrektor Zakładu Produkcyjnego ( druk flexograficzny ) ., Chronos International, Kadra zarządzająca - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Kadra zarządzająca,Dyrektorzy jednostek zmień
Województwo:
mazowieckie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Kadra zarządzająca / Dyrektorzy jednostek

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego ( druk flexograficzny )

  • Pracodawca: Chronos International
  • Miejsce pracy:
    • ., mazowieckie
  • Branża / grupa:
    • Kadra zarządzająca / Dyrektorzy jednostek,

Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej z branży opakowań poszukujemy :

Miejsce pracy: okolice Warszawy w kierunku Otwocka
woj. mazowieckie

Wymagania

•Doświadczenie w branży opakowań związnych z drukiem fleksograficznym- warunek konieczny
•Wykształcenie wyższe,
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
•Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, umiejętność planowania i egzekwowania realizacji celów,
•Dojrzała i odpowiedzialna postawa za podległy zespół.

Obowiązki

•Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem procesem produkcji, jakości, logistyki;
•Doswiadczenie w zarządzaniu personelem od 120-150 osób.
•Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych, wskaźników efektywności oraz celów optymalizacyjnych,
•Doskonalenie procesów pod względem kosztowym oraz jakościowym, zwiększanie wydajności pracy,
•Przeprowadzanie projektów skoncentrowanych na procesie zmian w zakresie organizacji oraz metod pracy,
•Realizacja polityki jakościowej oraz zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy,
•Planowanie, kontrola oraz raportowanie wskaźników produkcyjnych.

Mile widziane

Oferujemy

•Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
•Możliwość wsparcia w procesie relokacji,
•Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu miedzyanarodowym.