Praca Help Desk- Specjalista IT Ożarów Mazowiecki, Chronos International, IT i e-commerce - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
IT i e-commerce,Programiści,Pozostałe zawody zmień
Województwo:
mazowieckie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: IT i e-commerce / Programiści

Help Desk- Specjalista IT

  • Pracodawca: Chronos International
  • Miejsce pracy:
    • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Branża / grupa:
    • IT i e-commerce / Programiści, Pozostałe zawody,

Wymagania

Minimum roczne doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT – w tym staże, praktyki

Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowany profil informatyczny

Bardzo Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dobra znajomość systemu MS Windows

Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

Umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia)

Zdolność analizowania i wyciągania wniosków

Wysoki standard kultury osobistej

Chęć rozwoju w obszarze IT, wcześniejsze doświadczenia w tym obszarze będą dużym atutem

Obowiązki

Ewidencja incydentów w bazie HelpDesk,
Współpraca z innymi liniami wsparcia,
Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników

Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego

Dokumentacja, analiza procesów biznesowych i instrukcji

Mile widziane

Oferujemy

Możliwość rozwoju w firmie międzynarodowej

Atrakcyjny wynagrodzenia

możliwość zdobycia cennego doświadczenia.