Praca Konsultant ds. obsługi klienta Poznań, ManpowerGroup, Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Specjaliści zmień
Województwo:
wielkopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Specjaliści

Konsultant ds. obsługi klienta

  • Pracodawca: ManpowerGroup
  • Miejsce pracy:
    • Poznań, wielkopolskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Specjaliści,
  • Nr ref.: KOK/002/TBE

Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. obsługi klienta.

Wymagania

• Zaangażowanie i motywacja do pracy oraz do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
• Mile widziane wcześniejsze doświadczenia związane z obsługą klienta i zainteresowanie nowymi technologiami

Obowiązki

• Udzielanie klientom telefonicznych i mailowych informacji dotyczących zamówień, dostępności towaru itp.
• Obsługa livechatu
• Okazjonalna dosprzedaż produktów oraz finalizacja zamówień - bardzo dobrze premiowane

Mile widziane

Oferujemy

• Dużą i realną możliwość rozwoju, szkolenia produktowe pod okiem doświadczonych trenerów
• Stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• Interesujące wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny, gwarantowany pakiet premiowy
• Elastyczny wymiar czasu pracy
• Pełen pakiet benefitów (abonament medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki na produkty)
• Dojazd do Centrali firmy z Junikowa i Górczyna!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182) Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."