Praca Inżynier Systemowy ze znajomością języka niemieckiego Kraków, Comarch SA, IT i e-commerce - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
IT i e-commerce,Administratorzy zmień
Województwo:
małopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: IT i e-commerce / Administratorzy

Inżynier Systemowy ze znajomością języka niemieckiego

  • Pracodawca: Comarch SA
  • Miejsce pracy:
    • Kraków, małopolskie
  • Branża / grupa:
    • IT i e-commerce / Administratorzy,
  • Nr ref.: Nr ref: ISN/U

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Aktualnie, w związku z rozwojem kolejnych obszarów działalności Comarch związanych z nowymi technologiami, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Nr ref: ISN/U

Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym kontakt z Klientem,
• Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7 i Windows Serwer 2008, 2012,
• Znajomość Microsoft Active Directory, WSUS,
• Podstawowa znajomość technologii wirtualizacji VMware, Hyper-V,
• Podstawowa znajomość działania systemów backup, sieci LAN,
• Ogólna wiedza o aplikacjach biznesowych,
• Komunikatywność,
• Skrupulatność i odpowiedzialność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność analitycznego myślenia,
• Chęć do ciągłego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji.

Obowiązki

• Realizacja zadań drugiej linii wsparcia dla usług związanych z procesami IT Klientów międzynarodowych,
• Bieżąca obsługa systemów IT, identyfikacja i diagnoza problemów, realizacja zgłoszeń,
• Przygotowanie i utrzymanie dokumentacji projektowej,
• Realizacja prac zgodnie ze światowymi standardami IT,
• Aktywna współpraca z pracownikami innych działów.

Oferujemy

• Pracę w Krakowie w miłej atmosferze,
• Nowoczesne środowisko pracy,
• Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT,
• Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,
• Współpracę z wysokiej klasy specjalistami,
• Stanowisko i wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
• Świadczenia dodatkowe.
Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV i listu motywacyjnego.
Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.
Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Comarch, wymienione na stronie: www.comarch.pl/o-firmie/grupa-kapitalowa, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którykolwiek z wyżej wskazanych podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Comarch (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."
Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.
Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.
www.comarch.pl
www.comarch.com