Praca Pracownik pomocniczy w sklepie odzieżowym (Jasień) Gdańsk, Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. , Pozostałe zawody - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Pozostałe zawody,Pozostałe zawody zmień
Województwo:
pomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Pozostałe zawody / Pozostałe zawody

Pracownik pomocniczy w sklepie odzieżowym (Jasień)

  • Pracodawca: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Gdańsk, pomorskie
  • Branża / grupa:
    • Pozostałe zawody / Pozostałe zawody,
  • Nr ref.: PP/GDA/0117

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Wymagania

• dyspozycyjność od 11.01.2017 do 12.01.2017 w godz. 08:00 - 16:00/10:00:18:00,
• umiejętność pracy w zespole,
• zaangażowanie i chęć do pracy.

Obowiązki

• czynności pomocnicze związane z organizacją wyprzedaży (przyczepianie metek, wieszanie, pomoc w składaniu ubrań etc.).

Mile widziane

Oferujemy

• umowę-zlecenie,
• stawkę godzinową 15 zł brutto,
• możliwość pracy w nowo otwartym sklepie zupełnie nowej marki na polskim rynku odzieżowym,
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość dłuższej współpracy,
• miejsce pracy: Jasień,
• oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik_pomocniczy_w_sklepie_odziezowym_lo4zzJasienlo41z/16048-15116-25-jxx-1292.html

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.
www.trenkwalder.pl

Aplikacja na to ogłoszenie odbywa się na stronie pracodawcy.