Praca Pomoc w sklepie medycznym Bielsko-Biała, Grupa JOBS.PL, Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Opieka zdrowotna,Masażyści i fizjoterapeuci,Pielęgniarki - Pielęgniarze,Przedstawiciele medyczni,Stażyści i praktykanci,Pozostałe zawody,Handel i obsługa klienta,Przedstawiciele handlowi,Serwisanci,Specjaliści,Sprzedawcy i ekspedienci,Stażyści i praktykanci,Pozostałe zawody zmień
śląskie,opolskie,łódzkie,zachodniopomorskie,lubelskie,lubuskie,wielkopolskie,mazowieckie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Serwisanci

Pomoc w sklepie medycznym

  • Pracodawca: Grupa JOBS.PL
  • Miejsce pracy:
    • , lubelskie
    • , lubuskie
    • , łódzkie
    • , łódzkie
    • , mazowieckie
    • , opolskie
    • Bielsko-Biała, śląskie
    • , wielkopolskie
    • , zachodniopomorskie
    • Opieka zdrowotna / Pielęgniarki - Pielęgniarze, Masażyści i fizjoterapeuci, Przedstawiciele medyczni, Stażyści i praktykanci, Pozostałe zawody,
    • Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi, Sprzedawcy i ekspedienci, Specjaliści, Stażyści i praktykanci, Pozostałe zawody, Serwisanci,

Pofam-Poznań Sp. z o.o. jest firmą powołaną w roku 1992, w celu kontynuowania działalności Poznańskiej Fabryki Artykułów Medycznych. Toteż od początku firma jest ściśle związana z najnowocześniejszą techniką medyczną. W pierwszym okresie firma zajęła się głównie sprzętem do wkłuć i pobrań oraz wyposażeniem i zaopatrzeniem laboratoriów w medycynie, w przemyśle rolno-spożywczym oraz dla celów sanitarno-epidemiologicznym, badań wody i środowiska. Dość szybko oferta zostaje poszerzona o środki pomocnicze, sprzęt ortopedyczny oraz sprzęt do wyposażania placówek i stanowisk pracy o różnym zakresie. Aktualnie firma działa na rynku w zakresie: dystrybucji sprzętu na potrzeby medycyny /diagnostyka, leczenie i opieka, zaopatrzenie w środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne, chirurgia plastyczna/ wyposażenie i zaopatrzenie laboratoriów produkcja obuwia /Pofam Jedność - Zakład Pracy Chronionej/ produkcja wózka do aktywnej rehabilitacji Unity SET produkcja protez piersi Maxima i klinów przeciwobrzękowych produkcja materacy i poduszek przeciwodleżynowych Oferty są tak skonstruowane, że zapewniają kompleksowe zaopatrzenie indywidualnego klienta /pacjenta/, bądź całej branży.

Wymagania

• doświadczenie w pracy w handlu najlepiej w sklepie medycznym,
• obsługa komputera na poziomie dobrym;
• wykształcenie medyczne o kierunku: fizjoterapia, rehabilitacja, farmacja, ortopedia, pielęgniarstwo lub osoby po ukończonym kursie "towaroznawstwo z zakresu artykułów medycznych"

Obowiązki

Pilnie poszukujemy osoby do pomocy w sklepie medycznym na zastępstwa - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na około 40 godzin w miesiącu.

Do obowiązków będzie należało obsługa klienta podczas zastępstw głównego pracownika a także wsparcie promocyjne w środowisku medycznym.

• emeryci, renciści chcący aktywnie spędzać czas a przy tym dorobić.

Oferujemy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie), Namysłów (opolskie), Pabianice (łódzkie), Sieradz (łódzkie), Stargard Szczeciński (zachodniopomorskie), Puławy (lubelskie), Gorzów Wielkopolski (lubuskie), Kępno (wielkopolskie), Kutno (łódzkie), Lipsko (mazowieckie), Siedlce (mazowieckie), Sierpc (mazowieckie), Wieliszew (mazowieckie)