Praca Z-ca Kierownika Drogerii Kołobrzeg, TIGURA Sp. z o.o., Kadra zarządzająca - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Kadra zarządzająca,Kierownicy zespołów zmień
Województwo:
zachodniopomorskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Kadra zarządzająca / Kierownicy zespołów

Z-ca Kierownika Drogerii

  • Pracodawca: TIGURA Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Branża / grupa:
    • Kadra zarządzająca / Kierownicy zespołów,

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – prężnie rozwijającej się sieci drogeryjnej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kołobrzeg

Wymagania

• Kilkuletnie doświadczenie w pracy w branży kosmetycznej/drogeryjnej;
• Doświadczenie w obsłudze klienta;
• Chęć rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy;
• Doświadczenie w aktywnej sprzedaży – jako dodatkowy atut!;
• Znajomość obsługi komputera;
• Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów;
• Uprzejmość i odpowiedzialność.

Obowiązki

• Fachowa obsługa Klientów sklepu;
• Prace administracyjno-biurowe;
• Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i realizację planów sprzedażowych;

Mile widziane

Oferujemy

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy:
• Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, kraty zniżkowe, dopłaty do wczasów/świąt);
• Dodatek do dojazdów lub dodatek mieszkaniowy (dla osób relokujących się).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email, z dopiskiem Kierownik Drogerii

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).