Praca Specjalista ds. Sprzedaży wyrobów hutniczych Siedlce, LeasingTeam Sp. z o.o., Handel i obsługa klienta - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
Handel i obsługa klienta,Przedstawiciele handlowi zmień
mazowieckie,kujawsko-pomorskie,wielkopolskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,małopolskie,zachodniopomorskie zmień

Oferta pracy w: Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi

Specjalista ds. Sprzedaży wyrobów hutniczych

  • Pracodawca: LeasingTeam Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy:
    • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
    • Kraków, małopolskie
    • Płock, mazowieckie
    • Radom, mazowieckie
    • Siedlce, mazowieckie
    • Gdańsk, pomorskie
    • Sosnowiec, śląskie
    • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
    • Poznań, wielkopolskie
    • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Branża / grupa:
    • Handel i obsługa klienta / Przedstawiciele handlowi,

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

• Doświadczenia w sprzedaży wyrobów hutniczych;
• Łatwości nawiązywania kontaktów;
• Bardzo dobra znajomość branży hutniczej;
• Samodzielności, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu;
• Znajomość Pakietu Office;
• Prawo jazdy kat. B;

Obowiązki

Rozwój i analiza podległego rynku;
• Pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z już istniejącymi;
• Opracowywanie ofert techniczno-handlowych;
• Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz dobry wizerunek firmy;
• Doradztwo techniczne;
• Raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań;
• Realizację założonego budżetu sprzedaży.

Mile widziane

• znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy);
• Ciekawa i pełną wyzwań praca w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Możliwość wpływania na wyniki firmy oraz kreatywnego budowania rynku;
• Bogaty program szkoleń, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
• Możliwość awansu wewnątrz firmy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.