Praca OPERATOR – PROGRAMISTA MASZYN CNC Strzegom, Grupa JOBS.PL, Produkcja - oferty pracy Jobexpress.pl

Produkcja,Inżynierowie,Operatorzy maszyn,Specjaliści,IT i e-commerce,Programiści zmień
Województwo:
dolnośląskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Produkcja / Inżynierowie

OPERATOR – PROGRAMISTA MASZYN CNC

  • Pracodawca: Grupa JOBS.PL
  • Miejsce pracy:
    • Strzegom, dolnośląskie
  • Branża / grupa:
    • Produkcja / Inżynierowie, Operatorzy maszyn, Specjaliści,
    • IT i e-commerce / Programiści,

Firma Ras-Polska Export/Import Sp. z o.o. powstała w 1998 roku.
Jest firmą produkującą części zamienne do
zgrzewarek dla branży automotive.

Obowiązki

Wymagania:

doświadczenie w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC (3- i 5- osiowe) - min. 2 lata;
programowanie maszyn CNC w oparciu o dokumentację techniczną z pulpitu oraz urządzeń zewnętrznych (układy sterowania Sinumerik, Hidenhain, Fanuc);
umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz czytania rysunku technicznego;
znajomość metod obróbki skrawaniem metali i tworzyw sztucznych;
systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy;
zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące standardy;
umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność;

Oferujemy

Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie;
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
Wsparcie profesjonalnego zespołu;
Przyjazną atmosferę w firmie;