Praca Kierownik Techniczny (Kraków) Kraków, FBSerwis SA, Budownictwo i nieruchomości - oferty pracy Jobexpress.pl

Budownictwo i nieruchomości,Kierownicy i dyrektorzy,Kadra zarządzająca,Kierownicy zespołów,Menedżerowie projektów,Pozostałe zawody,Kierownicy i dyrektorzy zmień
Województwo:
małopolskie zmień

Oferta pracy w: Budownictwo i nieruchomości / Kierownicy i dyrektorzy

Kierownik Techniczny (Kraków)

  • Pracodawca: FBSerwis SA
  • Miejsce pracy:
    • Kraków, małopolskie
  • Branża / grupa:
    • Budownictwo i nieruchomości / Kierownicy i dyrektorzy,
    • Kadra zarządzająca / Kierownicy zespołów, Menedżerowie projektów,
    • Pozostałe zawody / Kierownicy i dyrektorzy,

Wymagania

• Doświadczenie w kierowaniu obsługą techniczną obiektu
• Doświadczenie w pracy z budżetem obsługiwanego kontraktu
• Znajomość instalacji technicznych w budynkach oraz automatyki budynkowej
• Preferowane wykształcenie wyższe w specjalnościach: elektryk, automatyk
• Umiejętności komunikacyjne
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
• Uprawnienia zawodowe - świadectwa kwalifikacji SEP gr 1,2,3 E i D (inne uprawnienia mile widziane)
• Prawo jazdy kat. B
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki

• Zarządzanie prawidłowym utrzymaniem stanu technicznego budynku i wszelkich instalacji technicznych w powierzonym obiekcie
• Koordynowanie prac podległych pracowników technicznych oraz firm serwisowych
• Zarządzanie pracownikami technicznymi, dbałość o ich rozwój i doskonalenie
• Budowanie pozytywnych relacji z klientem
• Sporządzanie raportów z wykonywanych czynności naprawczych, serwisowych, konserwacyjnych
• Zarządzanie kontraktami z firmami serwisowymi
• Ciągłe doskonalenie jakości realizacji usług poprzez wymianę doświadczeń i wdrażanie najlepszych rozwiązań

• Mile widziana znajomość AutoCad oraz procesów certyfikacji LEED i BREEAM

Oferujemy

• Stabilną pracę w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zajęcia sportowe)
• Możliwość rozwoju w ramach szybko rozwijającej się organizacji
• Profesjonalne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów