Praca Kierownik Zakładu Przetwarzania Odpadów Zabrze, Grupa JOBS.PL, Kadra zarządzająca - oferty pracy Jobexpress.pl

Kadra zarządzająca,Dyrektorzy jednostek,Kierownicy zespołów,Menedżerowie projektów,Pozostałe zawody,Produkcja,Inżynierowie,Kierownicy produkcji,Kierownicy zmianowi,Pracownicy kontroli jakości,Specjaliści,Kierownicy i dyrektorzy,Pozostałe zawody zmień
Województwo:
śląskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: Kadra zarządzająca / Dyrektorzy jednostek

Kierownik Zakładu Przetwarzania Odpadów

  • Pracodawca: Grupa JOBS.PL
  • Miejsce pracy:
    • Zabrze, śląskie
    • Kadra zarządzająca / Dyrektorzy jednostek, Kierownicy zespołów, Menedżerowie projektów, Pozostałe zawody,
    • Produkcja / Inżynierowie, Kierownicy produkcji, Kierownicy zmianowi, Pracownicy kontroli jakości, Specjaliści, Kierownicy i dyrektorzy, Pozostałe zawody,

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy międzynarodowym koncernem działającym na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów.

Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:

Wymagania

wykształcenie wyższe lub średnie, mile widziane techniczne lub w zakresie ochrony środowiska, zarządzania lub logistyki
doświadczenie w obszarze produkcji / mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami, surowcami wtórnymi
znajomość przepisów prawa dotyczących przetwarzania odpadów
bardzo dobra organizacja pracy
umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu
umiejętność egzekwowania wykonania poleceń
charyzma, zdolności przywódcze
inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie założonych celów
wysoka kultura osobista, duże zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

organizację i nadzór pracy zespołu podległych pracowników
jakość i terminowość wykonywanej pracy, w tym jakość sortu i dbanie o efektywność działania instalacji
prawidłowe prowadzenie dokumentacji związanej z eksploatowaniem zakładu i jej zgodność z otrzymanymi pozwoleniami, decyzjami oraz obowiązującymi przepisami prawa
optymalne planowanie zadań dla załogi
dbanie o ład i porządek w procesie produkcji
kontrolę prawidłowego obiegu dokumentacji
sporządzenie i przekazywanie raportów w ustalonej formie
reprezentowanie zakładu przed organami administracyjnymi sprawującymi nadzór nad zakładem (w zakresie kontroli, sprawozdań, wniosków o wydanie decyzji)

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowej firmie
możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery