Praca PHP Developer – Kraków - 5000- 8000 zł/netto Kraków, Find Staff, IT i e-commerce - oferty pracy Jobexpress.pl

Branża:
IT i e-commerce,Programiści zmień
Województwo:
małopolskie zmień

jobexpress.pl

Oferta pracy w: IT i e-commerce / Programiści

PHP Developer – Kraków - 5000- 8000 zł/netto

  • Pracodawca: Find Staff
  • Miejsce pracy:
    • Kraków, małopolskie
  • Branża / grupa:
    • IT i e-commerce / Programiści,

Dla naszego Klienta międzynarodowej Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z oddziałem na terenie Krakowa poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu przy użyciu: HTML5, CSS, JavaScript, Bash
• Praktyczna znajomość zasad programowania w oparciu o OOP, SOLID
• Doświadczenie w pracy z różnymi systemami operacyjnymi (Windows, Linux, Mac OS X) i technologiami takimi jak VMWare, VirtualBox
• Pełna znajomość PHP

Obowiązki

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy

Oferujemy:
• wynagrodzenie w przedziale 5000- 8000 zł/netto
• umowa o pracę
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• pakiet medyczny
• budżet na konferencje i szkolenia developerskie
• miłą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: office@findstaff.pl
z dopiskiem w tytule wiadomości „PHP Developer Kraków”

Po otrzymaniu zgłoszenia udzielimy szczegółowych informacji na temat oferty oraz potencjalnego pracodawcy.